Zarzecze

W południowych dzielnicach Katowic przywykliśmy do dwóch typów architektury : domów klasycznych, „dworkowych” z rzucającymi się w oczy kolumnami oraz tarasami zlokalizowanymi po południowej stronie posiadłości oraz domów o architekturze odpowiedniej dla lat 60 i 70, charakteryzujące się wybitną prostotą architektury, przypominające pudła lub klocki. Opisywany dom jest poważną alternatywą dla omawianych powyżej rozwiązań- nowoczesny ale nie mniej elegancki niż tradycyjne… Od pierwszego wejrzenia widzimy, że oferta skierowana jest do osób ceniących sobie nietuzinkowość i oryginalne rozwiązania, dla osób młodych duchem, odrzucających sztampę i masowość panującą nie tylko w architekturze ale i stylu życia…

Dom jednorodzinny o nowoczesnej charakterystycznej bryle posadowiony na działce nr 2954/232 o powierzchni 972m² zlokalizowanej w południowej dzielnicy Katowic – Zarzeczu, około 8 km od centrum Katowic, w sąsiedztwie przeznaczonej do sprzedaży i wolnej od zabudowy działki budowlanej o powierzchni około 940m², nowych domów jednorodzinnych i pól.

Parter- garaż, kotłownia, pralnio-suszarnia, korytarz, toaleta dla gości, salon z kuchnią, gabinet, schowek pod schodami.

Piętro- sypialnia 1, sypialnia 2, sypialnia 3 z wejściem do garderoby i wnęką na toaletkę, łazienka z toaletą, bidetem, trójkątną wanną z hydromasażem oraz przestronną, 3 osobową kabiną prysznicową z sauną parową, wyjście na taras wypoczynkowy z łazienki.

Możliwość adaptacji poddasza.

Dom pokryty dachem blaszanym wysokiej klasy, okna antywłamaniowe oraz wejście do budynku na dolnej kondygnacji, okna w całym budynku, brama garażowa z napędem elektrycznym, instalacja ogrzewania podłogowego w całym budynku, instalacja wodno-sanitarna, instalacja elektryczna z instalacją zewnętrznego podświetlenia budynku, budynek ocieplony zgodnie z projektem, otynkowany, instalacja kominkowa, przygotowanie instalacji elektrycznej i miejsca pod pionowe akwarium wodne z rybami egzotycznymi.

Powierzchnia zabudowy około 160m²

Kubatura budynku 920m³

Powierzchnia całkowita 235,40m²

Powierzchnia użytkowa budynku około 162m²

Cena za dom posadowiony na działce 942m² wraz ze współwłasnością drogi dojazdowej wynosi 780 000,00zł. Istnieje możliwość zakupienia działki sąsiadującej z omawianą nieruchomością w cenie odpowiadającej 350zł/1m².